کد مطلب: 12770
 
10تیر، اخرین مهلت طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
۱
 
10تیر، اخرین مهلت طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی
 
به گزارش سلام سربدار، قانون بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب که از تاریخ دهم اردیبهشت ماه سال جاری لازم الاجرا شده است فقط تا تاریخ دهم تیرماه ادامه خواهد داشت.

قانون بخشودگی جرائم در رابطه با کارفرمایانی اجرا می شود که حق بیمه کارگران تحت پوشش خود را به صورت منظم ومطابق با قانون به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می کردند اما به دلیل بروز مشکلات ناخواسته با مشکل مواجه شده و از پرداخت حق بیمه و ایفای تعهدات خود در قبال نیروی کار، بازمانده اند.

حسین تدارکات سرپرست تامین اجتماعی شعبه شهید خسروجردی در گفتگو با سلام سربدار اظهارکرد: کارفرمایان قبل از ارائه درخواست استفاده از این طرح، ظرف ١٨ ماه باید ٤ ماه لیست حق بیمه را به موقع ارسال و پرداخت کرده باشد.

وی با اشاره به افزایش کارگاه های مشمول طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی اضافه کرد: کارگاههای فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی تحت پوشش تامین اجتماعی مشمول استفاده از این طرح هستند.

وی اظهارکرد: کارفرمایان متقاضی بهره مندی از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای می توانند برای پرداخت و یا تعیین تکلیف بدهی خود به شعبه شهید خسروجردی سبزوار مراجعه نمایند‌.

تدارکات با بیان اینکه طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب با هدف حمایت از تولید و اشتغال و رونق بازار کسب و کار انجام می شود، افزود: لذا از تمامی کارفرمایان واجد شرایط دعوت می شود تا از این طرح ملی به نحو احسن استفاده کنند.

طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تا دهم تیر ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت.
Share/Save/Bookmark


بدهکار بیمه ای
Italy
۱۳۹۷-۰۳-۲۴ ۱۲:۰۵:۱۶
سلام
چه عجب تو این شلوغی های بازار کسب و کار تامین اجتماعی از جرایمش گذشت (44186)