کد مطلب: 12814
 
به همت هیئت مکتب الحسن علیه السلام
ویژه برنامه جشن عید غدیر در سبزوار برگزار می‌شود
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
 
غدیر اساس دین اسلام، ثمره نبوت پیامبر(صلی الله علیه و آله) و تعیین کننده راه مستقیم تا آخرین روز دنیا است که تاکیدات فراوان احادیث و روایات به بزرگداشت و برگزاری مراسم جشن در عید غدیر گواه این مطلب است. درهمین راستا خادمین هیئت جوانان مکتب الحسن (علیه السلام) سبزوار، طبق سنوات گذشته اقدام به برگزاری ویژه برنامه جشن عید الله اکبر، عید غدیر در سطح شهرستان می کنند.
ویژه برنامه جشن عید غدیر در سبزوار برگزار می‌شود
 
علی‌اکبر زحمتکش، مسئول هیئت مکتب الحسن (علیه السلام) با بیان اینکه یکی از برنامه های هیئت در عید بزرگ غدیر، آذین بندی و گل‌آرایی آستان مقدس امامزاده یحیی (علیه السلام)، مسجد جامع و سطح شهر است، گفت: مراسم جشن بمدت دو شب (۷ و ۸ شهریور) در مکان مسجد جامع سبزوار با سخنرانی «حجت الاسلام دکتر مرتضی آقا تهرانی» و مدح خوانی مداحان اهلبیت علیه السلام برگزار می‌شود. همچنین در روز عید، مراسم کاروان شادی غدیر حرم تا حرم از آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) تا آستان مقدس امامزاده شعیب (ع) برگزار میگردد که در حاشیه این مراسم چندین نوع محصولات فرهنگی در بین شرکت کنندگان توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: به همین مناسبت، سه ایستگاه صلواتی در سطح شهر برپا می‌شود که با شربت، شیرینی، بستنی، آش، دمنوش و چای نبات پذیرای شهروندان عزیز می باشد. همچنین اطعام ۲۵۰۰ نفر از ایتام و نیازمندان از دیگر برنامه های این هیئت در عید غدیر خواهد بود.

گفتنی است، شهروندان گرامی می‌توانند نذورات و هدایا خود را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۷۶۵۰۳۹۹۳ (بنام محمدرضا حیدری مقدم) واریز نمایند. همچنین شماره تماسهای 09158947520 و 09150792146 آماده پاسخگویی به شهروندان و خیران عزیز می باشد.
Share/Save/Bookmark